REFERENCE

 

Největší odměnou naší práce je Vaše spokojenost, za všechny reference děkujeme.

 

NĚMČINA

 

Reference studentů, kteří navštěvovali kurzy lektorky němčiny,

lektorky Schmolzové

 

Hodnocení odborného kurzu němčiny pro lékaře v Nemocnici Znojmo :

 

"Výuka se mi líbila. Paní lektorka je velice příjemná a má perfektně zorganizované hodiny. Všechny využívané formy výuky jsou perfektní. Opakování slovíček, poslech, doplňování úkolů atd. Jsem velmi spokojená, kurz překročil mé očekávání."

 

"Děkuji za příjemné nové vyučovací metody, vlídné vysvětlování i benevolenci při neznalosti. Vyučování se mi líbí. Hodiny jsou zajímavé, dobře připravené. Doufám, že ve stejném duchu budeme pokračovat i po prázdninách. "

 

"S náplní učiva jsem byla spokojená. Forma i tempo studia mi vyhovuje  - to vše zásluhou dobré lektorky, kterou bych určitě neměnila."

 

"S výukou jsem spokojená, lektorka je příjemná a velice trpělivá. Akorát bych přivítala více domácích úkolů a gramatiky místo konverzací "

 

"Výuka se mi líbila, s náplní hodin jsem spokojená, tempo mi vyhovuje. Hodiny byly příjemné, lektorku bych rozhodně neměnila"

 

"V hodině převažuje výborná atmosféra, kterou velice dobře navozuje vyučující - zajímavé a odpovědné vyučování. Spokojenost s přístupem k výuce"

 

"Výuka byla velmi přínosná. Slečna lektorka byla příjemná a milá a hodiny byly perfektně zorganizovány. Všechny formy výuky byly super. Kurz splnil mé očekávání. Těším se na další spolupráci"

 

Hodnocení letního intenzivního kurzu v jazykové škole

 

Intenzivní kurz německého jazyka se mi moc líbil, velice oceňuji Váš přístup k vyučování a k přípravě na hodiny. Je vidět, že to co děláte, děláte ráda a to je moc dobře :)
Němčina s Vámi mě utvrdila v tom, že mám pokračovat a věnovat se tomuto krásnému jazyku.
Mně nezbývá nic jiného, než tento kurz doporučit i ostatním, kteří váhají!!! :)

 

Jaroslav Kotrba, Mor. Budějovice

 

 

"Více než dva roky se učím němčinu se slečnou Kateřinou Schmolzovou.

Musím konstatovat,že Kateřina a její styl výuky mi plně vyhovuje,vždy se na hodinu těším. Lektorka je velmi vnímavá,laskavá, milá a hlavně velmi trpělivá :) Všechny mé dotazy trpělivě zodpovídá, vysvětluje. Nemáme spolu problém operativně i dohodnutou hodinu výuky přesunout na termín,který vyhovuje nám oběma (například z důvodu nějaké změny v práci).

Všem kteří hledají podobný styl výuky cizího jazyka lektorku Kateřinu vřele doporučuji. "

 

                                                                                      Steffek Pavel, trenér tenisu v Luxemburgu

 

"Navštěvovala jsem individuální přípravný kurz k přípravě na maturitní zkoušku z německého jazyka, kterou jsem díky tomu úspěšně zvládla. Díky individuálnímu přístupu jsem se zlepšila v tom, v čem jsem potřebovala. Slečna lektorka Schmolzová je velmi nápomocná a opravdu naučí. Děkuji"


Radka, Moravské Budějovice

 

"Děkuji slečně Schmolzové. Jsem ráda,že mě doučovala němčinu k maturitě. Konečně jsem odmaturovala. Od ní jsem gramatiku pochopila lépe než od naši učitelky. Ještě jednou díky."
                                                                                                                                        Martina Špalková, Hrušovany nad Jevišovkou

 

 

"S intenzivním kurzem jsem spokojený, protože jsem si za velmi krátkou dobu obnovil slovíčka a naučil se nová. A teď se s trochou snahy domluvím. Je to náročné, ale nezbytné :). I paní učitelka Schmolzová je dobrá, umí naučit. Celková spokojenost ! "

 

Honza, Moravský Krumlov

 

"Jazykovou školu Amádeus vřele doporučuji, zúčastnila jsem se intenzivního kurzu NJ, který splnil moje očekávání, organizace byla v pořádku, atmosféra velmi přátelská a kurz za skvělou cenu :). Navíc jsem dostala studentskou slevu. "

 

Martina, Plzeň

 

ANGLIČTINA

 

Reference studentů, kteří navštěvovali kurzy  angličtiny:

 

"S celkovým průběhem kurzu a jeho organizací jsem byla moc spokojená.

Lektorka  je velice ochotná a spolehlivá. Moc oceňuji to, že nám
ze své vlastní iniciativy tiskla potřebné materiály....
vždy s velkou ochotou. Na hodinách s ní jsme se taky často nasmály. Líbí se mi, že má smysl pro humor, a umí si udělat legraci i sama ze sebe.
Hodina byla vždy velmi pohodová, a zároveň plná nových poznatků a anglické konverzace.
 
                                                                                  Skvělý přístup!  "                                                                                             
 
                   Žaneta, Moravské Budějovice

 

,,S výukou jsem spokojená, lektorka je super, je ochotná, má smysl pro humor, vždycky se na její hodiny těším. Já určitě můžu kurz doporučit. "

Dáša, Šebkovice

 

"Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat paní lektorce a samozřejmě i jazykové škole Amádeus, která mi umožnila doučování anglického jazyka pro mého 12-letého syna Luboše. Byla jsem moc spokojená s citlivým a zároveň profesionálním přístupem lektorky, syn se na hodiny anglického jazyka těšil, za 2 měsíce doučování ( 2 h týdně ) se zlepšil ve škole a angličtina ho začala znovu bavit. Proto bych ráda jazykovou školu Amádeus všem doporučila a ještě jednou moc děkuji "

                                                                                                                                     Kasalová Lenka, Moravské Budějovice

 

 

"Kromě kvalitní výuky i velmi přátelský a osobní přístup. Na každou hodinu se těším."


Eva, Moravské Budějovice

 

"S výukou angličtiny jsem byla moc spokojená. Velice kladně hodnotím osobní přístup, přiměřené tempo a trpělivost lektorky. Pokud mi to dovolí čas, chtěla bych v kurzu příští rok pokračovat."

 

Blanka, Moravské Budějovice

 

"S výukou anglického jazyka jsem byla moc spokojená, pokud mi to čas dovolí určitě chci pokračovat i v příštím roce. Výuka probíhá pohodově, lektorka je velmi příjemná a hlavně trpělivá. Doporučuji všem kteří váhají v rozhodnutí, zda se přihlásit."


Dáša

 

FIREMNÍ VÝUKA

 

Jazykovou školu Amádeus doporučuje znojemská firma Aqotec